تیم ملی تنیس

فرایند آمادگی تیم ملی تنیس به خوبی سپری می شود

اخبار تنیس - آخرین اخبر تنیس ایران و جهان

داود عزیزی با ابراز رضایت از مراحل آماده سازی تیم ملی تنیس برای حضور موفق در دیویس کاپ، از تلاش کادر فنی و انگیزه و توان ملی پوشان ابراز رضایت کرد.

به گزارش تنیس آکام ، اولین دوره تمرینات تیم ملی تنیس برای حضور در رقابت های دیویس کاپ که شهریور ماه قرار است برگزار شود ، آغاز شده و با توجه به بازدیدها و گزارش هایی که دریافت کردم، فرایند آمادگی ملی پوشان که در حال حاضر بیشتر در زمینه بدنسازی و آمادگی جسمانی است به خوبی طی شده و راضی کننده است.

رییس فدراسیون تلاش کادر فنی و انگیزه ملی پوشان را ستود و ابراز امیدواری کرد که در راستای برنامه ریزی صورت گرفته، دوران تمرینی و آمادگی با ارتقا شرایط ملی پوشان و حضور پرقدرت تیم ملی تنیس در دیویس کاپ و صعود به مرحله بالاتر همراه شود.

فدراسیون تلاش کرده است که امکانات مورد نیاز کادر فنی را برای موفقیت ملی پوشان فراهم کند و انتظار داریم شرایط تنیس ایران با پیشرفت در عرصه ملی همراه باشد.

رییس فدراسیون تنیس از حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک همچنین از همراهی مدیران مجموعه هایی که زمین های تنیس را در اختیار فدراسیون برای تمرینات تیم ملی قرار داده‌اند، تشکر کرد.


تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

منبع : برنا