تنیس آکام

تیم ملی تنیس زیر ۱۲ سال در مسابقات غرب آسیا شرکت می‌کند

اخبار تنیس - آخرین اخبر تنیس ایران و جهان

مهرافزا منوچهری، نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس با اعلام این مطلب گفت: مسابقات رده سنی زیر ۱۲ سال غرب آسیا و انتخابی زون آسیا اواخر شهریورماه برگزار می‌شود و برای حضور در این رقابت‌ها چند اردوی تمرینی انتخابی را گذاشتیم که متاسفانه به دلیل شرایط همه گیری شیوع ویروس کرونا نتوانستیم برگزار کنیم.

مهرافزا منوچهری افزود: از آنجایی که زمان کوتاهی تا آغاز مسابقات داریم ملی پوشان امروز به اردو می آیند و از یکشنبه تا جمعه در مسابقات انتخابی شرکت می‌کنند و در پایان شش دختر و شش پسر انتخاب می‌شوند که سه نفر اول ترکیب اصلی تیم ملی هستند و در ۱۰ روز اردوی آمادگی برای شرکت در این مسابقات تمرین می‌کنند سپس به کشور اردن محل برگزاری رقابت‌ها اعزام می‌شوند.

وی درخصوص تعویق دوباره مسابقات فدکاپ آسیا و اقیانوسیه اظهار داشت: مسابقات فدکاپ آسیا و اقیانوسیه دو بار به تعویق افتاد. کشورهای میزبان به دلیل همه گیری شیوع ویروس کرونا اعلام کردند، امکان برگزاری مسابقات وجود ندارد و سریلانکا آخرین میزبان نیز به دلیل همه گیری ویروس جدید کرونا مسابقات را کنسل کرد. به این ترتیب زمان جدید برگزاری مسابقات ۲۰۲۲ را به ما اعلام خواهند کرد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس ادامه داد: طبق برنامه ریزی قرار بود تیم ملی هر ماه به مدت ۱۰ روز اردو داشته باشد و با توجه به شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا فعلا دست نگه داشته‌ایم تا موج پنجم همه گیری شیوع ویروس کرونا فروکش کند تا برنامه‌های آمادگی تیم ملی برای شرکت در مسابقات فدکاپ را آغاز کنیم.


تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۴۰۰