تنیس البرز

ترکیب تیم ملی تنیس دیویس کاپ اعلام شد

اخبار تنیس - آخرین اخبر تنیس ایران و جهان

در حالی رقابت‌های گروه ۴ آسیا و اقیانوسیه از ۲۶ مهر ماه تا یکم آبان به میزبانی بحرین برگزار می‌شود که سرمربی تیم ملی لیست بازیکنان اعزامی به این مسابقات را اعلام کرد.

بر این اساس حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، حسام یزدی و سینا مقیمی به عنوان نفرات اعزامی به دیویس کاپ معرفی شدند.

اکبر طاهری سرمربی تیم ملی: کادر فنی تیم ملی تنیس کشورمان از فروردین ماه سال جاری با برگزاری مسابقات انتخابی در مجموعه شهید شیرودی کار خود را برای انتخاب نفرات برتر آغاز کرد.

در نخستین مرحله انتخابی تیم ملی ۷۳ تنیسور حضور داشتند که از این تعداد ۲۲ بازیکن جهت حضور در نخستین مرحله اردوی آماده سازی که به مدت ۲ هفته در تهران برگزار شد شرکت کردند و در نهایت اردوی مرحله دوم۱۶ تنیسور دعوت شدند.

تیم ملی تنیس کشورمان در آخرین مرحله اردوی آماده سازی خود در جزیره کیش از یکم مهر ماه تمرینات خود را با حضور انوشا شاهقلی، حسام یزدی، علی یزدانی، سامیار الیاسی، سینا مقیمی و‌ مهرشاد قفقازی و امیر حسین بادی برپا می‌کند.

در پایان و پس از ارزیابی بازیکنان در اردو‌های آماده سازی حضور در مسابقات ۱۰۰۰ امتیازی تهران و البرز و لیگ تنیس فرصتی برای ارزیابی نهایی را برای کادر فنی ایجاد کرد. همچنین حمید رضا نداف نیز پس از ارزیابی در مسابقات تور جهانی مردان به عنوان یکی از نفرات حاضر در دیویس کاپ انتخاب شد.

این مسابقات از ۲۶ مهر ماه تا یکم آبان با حضور کشور‌های بحرین، کامبوج، گوام، ایران، گوام، عراق، قرقیزستان، مغولستان، عمان، عربستان، سنگاپور، تاجیکستان، ترکمنستان، یمن و امارات برگزار و از بین تیم‌های برتر ۳ تیم به گروه ۳ آسیا و‌اقیانوسیه صعود می‌کنند. بیشتر بخوانید: هشت تیم راه یافته به لیگ برتر تنیس مشخص شدند


تاریخ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۴۰۰